Invado

INVADO Sp z. o.o. (Společnost s ručením omezeným) obce Dzielna patří mezi polské výrobce oken a dveří, podlahové a koncové formy MDF a sochařské propojené hranoly mezi ty nejpružnější pro vývoj a vedení dodavatelů komponentů pro nábytkářský průmysl. Svou pozici na trhu si buduje na základě dvacetiletých zkušeností a neustálých investic do technologií, lidí a zlepšování kvality.

 

Unikátní charakteristika výrobku Ve srovnání s konkurencí se společnost odlišuje technologií INVADO, inovativním způsobem odvzdušnění dveří, který spočívá ve spojení dýhy mimo okraj švu. Technologie INVADO má významný vliv na estetický vzhled povrchové úpravy, a to jak na bezpečnost použití, tak na dlouhodobou trvanlivost výrobků nesoucích logo INVADO. Okraje dveří vyrobené touto unikátní technologií jsou chráněny proti řezání a neťukání dekor a zachovávají si pěkný nový vzhled po dlouhou dobu. Kromě toho kloub dýhy mimo polopenzi způsobuje, že dveře INVADO mají jediné zaoblené hrany na trhu, které jsou bezpečné pro ruce dospělých i dětí.

Nabídka

Současné nabídce dominují klasické užitné vzory, včetně registrovaných, jako jsou Scorpio, Gemini, Virgo (osvědčení o registraci č. 13202), Vodnář (13205), domino (13201) a Pound (13204). Společnost vlastní řadu certifikátů, včetně technických schválení požárních a zvukotěsných dveří. INVADO navázal spolupráci se staveništi výzkumu v oblasti řešení požárních a ohnivzdorných dveří pro užitná místa v širokém smyslu koncepce. Dveře INVADO jsou vnitřní dveře, které jsou navrženy pro použití uvnitř obytných a kancelářských prostor.


Kvalita nadevše
Hlavní roli v činnostech a rozvojových strategiích INVADO hraje především kvalita, jak potvrzuje certifikát ISO 9001: 2009. Základním cílem firmy je kromě ceny a načasování dodávek také vysoká úroveň výrobků a služeb, což z ní činí důvěryhodného partnera.


Úcta k životnímu  prostředí

Ochrana přírody a dodržování práv místních komunit je klíčovým prvkem rozvojové strategie INVADO. Certifikát mezinárodní rady lesního hospodářství z roku 2007 společnosti INVADO potvrzuje, že při své činnosti využívá lesní zdroje racionálně.

katalog k nahlednutí zde

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

slider

Představení společnosti

Specializujeme se na anhydritové lité podlahy, strojní omítky a nivelační stěrky. Nabízíme plovoucí podlahy, epoxidové nátěry, stěrky a další.

Obchodní zástupce

Miroslav Oliva

+420 736 666 452, +420 702 507 322

info@archemo.cz

Provozovna podlahy a dveře

Kuštova 130

269 01 Rakovník

IČ: 28939174

Otevírací doba

PO-PÁ 8:30-17:00

SO dle tel. dohody

NE zavřeno

Kde nás najdete?