Epoxidový nátěr

Vlastnosti epoxidový nátěr podlahy Rakovnik-lita-epoxidova-podlaha-triton-13

epoxidový nátěr, je tenkovrstvá, penetračně nátěrová, houževnatá a i konzervační podlahovina s lesklým povrchem . Sila vrstvy je do 0,5mm. Slouží k povrchovému zpevnění, uzavření a zakonzervování podkladu.

Použití epoxidový nátěr

Podlaha je vhodná pro lehké mechanické zatížení jako je chůze občasný pojezd vozidla. Chemicky odolná, bezprašná, hygienicky nezávadná a velmi dobře čistitelná. Barevnost dle ral.

Provedení epoxidový nátěr

podlahu pro epoxidový nátěr připravíme tak že nejdříve provedeme: otryskání ocelovými částicemi, příp. přebroušení podlahovou bruskou na plocho, a vysátí průmyslovým vysavačem. Vyspravení lokálních nerovnosti epoxidovým tmelem ( plasbetonem), sasanujeme trhliny (zmonolitnění epoxidovou bezrozpouštědlovou injektážní pryskyřicí). dále provádíme: nátěrová penetrační vrstva epoxidové pryskyřice, základní epoxidový pigmentovaný nátěr a finální uzavírací epoxidový pigmentovaný nátěr,

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

slider

Představení společnosti

Specializujeme se na anhydritové lité podlahy, strojní omítky a nivelační stěrky. Nabízíme plovoucí podlahy, epoxidové nátěry, stěrky a další.

Obchodní zástupce

Miroslav Oliva

+420 736 666 452, +420 702 507 322

info@archemo.cz

Provozovna podlahy a dveře

Kuštova 130

269 01 Rakovník

IČ: 28939174

Otevírací doba

PO-PÁ 8:30-17:00

SO dle tel. dohody

NE zavřeno

Kde nás najdete?