Epoxidové podlahy

Firma Archemo provádí epoxidové a PU podlahy v tloušťkách od 0,5mm u epoxidového nátěru až po 4mm u epoxidové stěrky či plastbetonu. Správně zvolenou epoxidovu podlahou můžeme dosáhnout pozoruhodných vlastností. Tyto podlahy byly vyvinuty speciálně pro průmyslové podniky včetně továren, výrobních, hal, garáží atd ... Epoxidová podlaha může být instalována na všechny suché a pevné povrchy jako je beton, anhydrit teraco, asfalt....

Epoxidová litá podlaha vs. Polyuretanová litá podlaha

Rozdíl mezi epoxidovou litou podlahou a polyuretanovou litou podlahou je ten že epoxidové podlahy jsou velmi tuhé a hodí se především pro průmyslové podlahy.

Polyuretanové podlahy jsou měkké a pružné, což se jeví jako vhodnější pro interiérovou podlahu. Díky své měkkosti a pružnosti, jsou polyuretanové podlahy odolné i proti poškrábání a tlumí kročejový hluk proto se jim někdy říká (lité lino).

Funkce epoxidové podlahy

Kameny-koberec-interier

epoxidová podlaha má mnoho funkcí jako je estetický povrch, vodotěsnost, oděru odolnost, chemická odolnost. Pro chemickou odolnost epoxidové podlahy, při vyšším zatížení jako je louh a kyseliny nad 10% je potřeba přesně specifikovat toto chemické zatížení z důvodu nánrhu konkrétní skladby epoxidové podlahy.

Barvy epoxidové podlahy

Barva je možná ve všech barvách RAL.

Povrch epoxidové podlahy

Povrch epoxidové podlahy může být hladký, z důvodu snadného úklidu, lehce strukturovaný tzv. pomerančová kůra, s jemným prosypem až po extrémně hrubý povrch, používaný například jako brzdící plocha před některými přechody.
Standardní povrch epoxidové hladké podlahy je lesklý, ale může být změněn na požádání na polomat

Naše firma si váží zákazníků, proto rádi vyjdeme vstříc vašim přáním a návrhům a nabídku upravíme přesně na míru pro vás!

nevybrali jste si z našich epoxidových podlah ???, zkuste naše kamenné koberce.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

slider

Představení společnosti

Specializujeme se na anhydritové lité podlahy, strojní omítky a nivelační stěrky. Nabízíme plovoucí podlahy, epoxidové nátěry, stěrky a další.

Obchodní zástupce

Miroslav Oliva

+420 736 666 452, +420 702 507 322

info@archemo.cz

Provozovna podlahy a dveře

Kuštova 130

269 01 Rakovník

IČ: 28939174

Otevírací doba

PO-PÁ 8:30-17:00

SO dle tel. dohody

NE zavřeno

Kde nás najdete?