Průmyslové podlahy

průmyslové podlahy, drátkobeton, leštěné podlahy,... jsou různé názvy pro stejnou podlahu, betonovou podlahu s drátkovou výztuží, minerálním vsypem a vyhlazenou do hladka obvykle prováděný systémem suchý do mokrého. Průmyslová podlaha, drátkobeton

Drátkobeton použití

Průmyslové podlahy najdou využití všude tam kde je potřeba vysoké zatížení a vysoká oděru odolnost podlah.

Např. prumyslové haly, výrobní prostory, parkovací domy, garáže.

Leštěné podlahy skladba

Leštěné podlahy jsou směs cementu, plastifikátoru, vody, písku, minerálního vsypu pro finální povrch, uzavíracího nátěru a v neposlední řadě výztuže. Výztuž průmyslových podlah může být KARI síť nebo rozptýlená výztuž - drátky.

Prumyslova-podlaha-dratkobeton-rakovnik-luzna-7

Výztuž podlah navrhuje projektant na základě specifikovaného zatížení Investorem případně je možné využít vzorových návrhů výrobců drátků.

vsyp průmyslových podlah- je směs cementu plniva a abrazivních částic, (Křemík, Korund, Karbid ) které dodávají podlaze její odolnost proti povrchovému poškození.

Uzavírací nátěr slouží k zabránění rychlého vyschnutí podlahy a jejímu popraskání. V případě potřeby na snížení nasákavosti podlahy je možné použít epoxidový uzavírací nátěr.

I průmyslové podlahy mají omezenou životnost působí na ně sůl, oleje, mechanické opotřebení a povětrnostní vlivy. Pro prodloužení životnosti průmyslových podlah se používají epoxidové nátěry a stěrky

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

slider

Představení společnosti

Specializujeme se na anhydritové lité podlahy, strojní omítky a nivelační stěrky. Nabízíme plovoucí podlahy, epoxidové nátěry, stěrky a další.

Obchodní zástupce

Miroslav Oliva

+420 736 666 452, +420 702 507 322

info@archemo.cz

Provozovna podlahy a dveře

Kuštova 130

269 01 Rakovník

IČ: 28939174

Otevírací doba

PO-PÁ 8:30-17:00

SO dle tel. dohody

NE zavřeno

Kde nás najdete?