Základové desky

Základová deska je základní a nejdůležitějšíčástí každé stavby, proto by se zakládání staveb měla věnovat patřičná pozornost a realizaci základové desky svěřit odborníkům.

Nabízíme vám kompletní, rychlé a kvalitní provedení základové desky na klíč pomocí týmu našich zkušených pracovníků. Th_zakladova-deska-slany_1

Jsme vybaveni moderní a výkonnou technikou i odpovídajícími zkušenostmi. Ovládáme technologický postup prací a rozumíme betonu.

Zajistíme kompletní výstavbu základové desky od sejmutí ornice až po izolaci vlastní desky.

Osobitý přístup ke každému klientovi, rychlost, prvotřídní kvalita a přijatelná cena realizace základové desky je pro nás samozřejmostí.

Základová deska moderně a rychle

Základové desky pro zděné i montované stavby budujeme s využitím progresivních technologií, rychle, kvalitně a za cenu, která vás může příjemně překvapit.

K naším službám samozřejmě patří i bezplatné vypracování individuální cenové nabídky a poskytování odborných informací a konzultací během celého průběhu budování základů vašeho domu.

K základovým deskám Vám můžeme také nabídnout anhydritové podlahy, a strojní omítky

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

slider

Představení společnosti

Specializujeme se na anhydritové lité podlahy, strojní omítky a nivelační stěrky. Nabízíme plovoucí podlahy, epoxidové nátěry, stěrky a další.

Obchodní zástupce

Miroslav Oliva

+420 736 666 452, +420 702 507 322

info@archemo.cz

Provozovna podlahy a dveře

Kuštova 130

269 01 Rakovník

IČ: 28939174

Otevírací doba

PO-PÁ 8:30-17:00

SO dle tel. dohody

NE zavřeno

Kde nás najdete?